BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 15848258
nr 1584 8258
Ljusstakar
silver (830), ett par. Höjd: ca 8 cm, bruttovikt: ca 280g
Kondition: skador i form av bucklor,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:16:23
11/12 15:09:43
100 kr
11/12 15:38:51